Jesteś tutaj: Home Fotografia

Zdjęcia na potrzeby www

Zdjęcia do stron i sklepów internetowych

Dobrej jakości, atrakcyjne zdjęcia to istotny element wspomagający działania marketingowe. Aby uzyskać właściwy charakter wizerunku marki czy firmy, strony internetowej, materiałów reklamowych, opakowań czy oferowanych produktów proponujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Zapewniamy kompleksową organizację sesji zdjęciowych na potrzeby: ilustrowania stron www, artykułów i reklam prasowych, katalogów mody, folderów reklamowych, kalendarzy itp..

Czytaj więcej: Zdjęcia na potrzeby www

Fotografia produktu, fotografia katalogowa

Profesjonalne zdjecia produktow i fotografia reklamowa, packshot, swiatlo blyskowe i ciagleRealizujemy zlecenia z zakresu fotografii produktu, które mają na celu zaprezentowanie przedmiotu (zwłaszcza w sklepach internetowych czy katalogach) możliwie od jak najbardziej korzystnej strony jednocześnie zachowując jego realny wygląd i zachęcając do kupna. Wiąże się to z odpowiednim operowaniem światłem, za pomocą, którego zostanie wiernie oddany kształt, kolor i faktura produktu.

Skorzystaj już dziś

Najlepsze zdjęcia profesjonalne produktów do katalogu i na stronę internetową oraz zdjecia na potrzeby sklepów internetowych na białym lub innym tle wykonane w studio na stole bezcieniowym, swiatlo ciągłe lub błyskowe.

Czytaj więcej: Fotografia produktu, fotografia katalogowa

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa, zdjecia reklamowe profesjonalne i artystyczne w studio fotograficznym

Fotografia reklamowa ma na celu wprowadzenie  elementów, które będą w sposób świadomy i zamierzony działały na uczucia i emocje potencjalnych klientów. Są to zdjęcia wzbogacone o efekty zarówno oświetleniowe jak i wynikające z zastosowania odpowiedniego tła i rekwizytów. Dobór tych wszystkich elementów proponujemy sami, a jeśli Państwo mają już pomysł i swoją wizję pomagamy w ich realizacji elastycznie reagując na Państwa potrzeby, propozycje i służąc radami wynikającymi z naszego doświadczenia.

W sposób profesjonalny i kreatywny przedstawiamy na fotografii Państwa produkty, pomysły, idee, w taki sposób, aby trafiły do właściwych odbiorców oraz identyfikowały się z Państwa firmą.

Czytaj więcej: Fotografia reklamowa

Oferta dla szkół i przedszkoli

Oferta dla szkół i przedszkoli - zdjęcia grupowe i indywidualne, legitymacyjne, tablo klasowe i szkolne, album prezent dla nauczyciela

Szczególną sytuacją są coroczne zdjęcia grupowe w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Z reguły wykonywane są one w wielkim pośpiechu i bez rozpoznania warunków oświetleniowych, a co za tym idzie bez rzetelnego planu realizacji projektu. Otrzymujemy wówczas „sztywne” zdjęcia, na których dzieci ustawione są w sposób przypadkowy (najczęściej część siedzi na ławce a reszta stoi za nimi) i prezentują sobą pewną przypadkowość całego wydarzenia.

Zamów sesję fotograficzną

Czytaj więcej: Oferta dla szkół i przedszkoli

Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...